Haberler
PAKPEN ANADOLU KAPLANLARI ARASINDAK YKSELNE DEVAM EDYOR

Konyada kurulup dnyaya alan Pakpen, Ekonomist dergisi tarafndan aklanan Anadolunun En Byk 500 irketi sralamasnda, 2012 verilerine gr bir nceki yl sralamasndan 13 basamak daha ykselerek 71. srada yer ald. Yap sektrnde alt yap ve bina ii tesisat borular, PVC profil ve yaltm olmak zere 3 farkl rn gamn birlikte retebilen tek firma olan Pakpen, Anadolunun en byk 71. sanayi kuruluu oldu. 7 yldr Ekonomist dergisi tarafndan aklanan Anadolu Kaplanlar sralamasnda 2012 verilerine gre 13 basamak birden ykseldi. 250 bin ton plastik, 650 bin metrekp yaltm malzemesi retim kapasitesi ve 700 akn uzman alanyla sektrnn yeniliki firmas Pakpen, tm sanayi sralamalarnda ataa geerek, son olarak stanbul Sanayi Odas tarafndan aklanan Trkiyenin 500 Byk Sanayi Kuruluu sralamasnda 36 basamak birden ykselerek 190.srada yer ald. Asl baar srdrlebilir olandr Yap sektrnn bymesinde nemli bir role sahip olan Pakpenin Anadolunun En Byk 500 irketi listesindeki ykseliinden byk gurur duyduklarn anlatan Pakpen Ynetim Kurulu Bakan Mehmet Tuza, Kaliteli ve yeniliki hizmet anlaymzla hizmet vermeye baladmz ilk gnden beri hem sektrmze hem de lke ekonomisine katkda bulunmak iin var gcmzle altk. Son sekiz yldan beri 250 milyon TLye yakn yatrm yaparak, 8 markay Pakpen A.. ats altnda hayata geirdik. Bu yl 13 basamak daha ykselerek 71incisi olduumuz sralamada bundan sonraki hedefimiz, bu baary srdrlebilir klarak global eksende lkemizi daha iyi temsil etmektir. Bu hedef iin 1970lerden bu yana olduu gibi tm ticari faaliyetlerimizde Anadoluda yatrm yapmaya ve ihracat amz geniletmeye devam edeceiz dedi.

 

  PAKPENPVC
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.