Haberler
PAKPEN, ISO 500 LSTESNDE 190NINCI SIRAYA YKSELD

Yap sektrnde alt yap ve bina ii tesisat borular, PVC profil ve yaltm olmak zere 3 farkl rn gamn birlikte retebilen tek firma olan Pakpen, Trkiyenin en byk 190. sanayi kuruluu oldu. stanbul Sanayi Odas tarafndan aklanan Trkiyenin 500 Byk Sanayi Kuruluu sralamasnda 2011 verilerine gre 36 basamak birden ykseldi. 250 bin ton plastik, 650 bin metrekp yaltm malzemesi retim kapasitesi ve 700 akn uzman alanyla sektrnn yeniliki firmas Pakpen fabrikalarnda en gen teknolojiyi kullanarak kapasitesini artrmaya devam ediyor. 8 ylda 250 milyon TL yatrm Yap sektrnn bymesinde nemli bir role sahip olan Pakpenin Trkiyenin 500 Byk Sanayi Kuruluu listesindeki ykseliinden byk memnuniyet duyduklarn anlatan Pakpen Ynetim Kurulu Bakan Mehmet Tuza, Kaliteli ve yeniliki hizmet anlaymzla hizmet vermeye baladmz ilk gnden beri hem sektrmze hem de lke ekonomisine katkda bulunmak iin var gcmzle altk. Son sekiz yldan beri 250 milyon TLye yakn yatrm yaparak, 8 markay Pakpen A.. ats altnda hayata geirdik. 11 ylda 27 kat bymemiz ve de istikrarl ykseliimizle beklentilerin ok ncesinde bir dnya markas haline geleceimize inancmz tamdr. Son iki ylda 48 basamak ykselerek 190. olduumuz sralamada bundan sonraki hedefimiz ncelikle orta vadede Trkiyede ilk 100 irket arasnda yerimizi almak ve daha da nemlisi bunu salkl ve srdrlebilir klarak uzun vadede Dnya klasmanndaki sralamalara da dahil olmaktr. Bu hedef iin daha da fazla alacak ve en byk sanayi kurulular listesindeki trmanmza devam edeceiz dedi.

 

  PAKPENPVC
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.