Haberler
'ANADOLUNUN EN BYK 500 FRMASI' ARATIRMASINDA LK 100 ERSNDE YER ALDIK.

Pakpen irketler Grubu olarak, geen yl olduu gibi bu yl da ekonomi dnyasnn saygn yayn organlarndan Ekonomist Dergisi'nin hazrlad Anadolunun En Byk 500 Firmas aratrmasnda ilk 100 ierisinde yer aldk. 8 yldan bu yana dzenlenen aratrmada 2010 ylna gre 2 basamak daha ykselerek 84nc olduk. Bymemizin gstergesi olan dier aratrmalarda da ayn istikrar korumaya devam ediyoruz: o 2011 stanbul Sanayi Odas tarafndan aklanan Trkiyenin 500 Sanayi Kuruluu sralamasnda 15 basamak ykselerek 226. srada, o Capital 500 sralamasnda 13 basamak ykselerek 377.srada o Fortune 500 aratrmasnda ise 283. srada yer aldk. 2011 ylnda 2010 ylna oranla retimde satlarmz %37 orannda artrdk. 2015 ylna kadar ylda ortalama yzde 35 byyerek, Trkiyenin en byk sanayi kurulular listesindeki trmanmza devam edeceiz. Pakpen markas Konya'da kurulup yalnzca Trkiyeye deil artk dnyaya alan bir irket haline geliyor. Bata Avrupa ve komu lkeler olmak zere 50ye yakn lkeye ihracat gerekletiriyoruz. Bu yl bu listeye yepyeni lkeler eklenecek. Yalnzca Anadoluda deil, uluslararas arenada da sektrmzn nemli bir oyuncusu olma yolunda ilerleyerek en st sralara trmanma hedef ve azmimizi srdryoruz. stikrarl bymemizde emei olan tm alma arkadalarmza teekkr ederiz. Sayglarmzla, Pakpen

 

  PAKPENPVC
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.