Haberler
PAKPEN KALTESN ULUSLARARASI STANDARTA TAIDI

Temelleri 1970 ylnda TUZA Ailesi tarafndan Paksu A.. ile atlan Pakpen irketler Grubu, Trk Akreditasyon Kurumundan (TRKAK) ald akredite belgesi ile dnya markas olma vizyonuna bir adm daha yaklat. Pakpen irketler Grubuna ait laboratuvarda gerekleen almalar, Trkiyenin tek uluslararas geerlilik belgesi veren TRKAK ile global bir platforma tand. Bnyesinde yapt tm testlerin dnya standartlarnda olduunu ispatlayan Pakpen irketler Grubu, bu belge ile sektrdeki dier firmalara da hizmet veriyor. Laboratuvarda PVC profilleri, bu profillerden retilen kap & pencereler, plastik kpk yaltm levhalar, polietilen ve polipropilen borular ve bu rnlerin hammaddeleri ile ilgili testler yaplyor. Yaplan testlerde rnlerin dayankllk, fonksiyonellik, uzun mrllk ve gvenlik asndan uygunluu aratrlyor. Testlerin sonucunda hazrlanan raporlar ise uluslararas dzeyde olup, referans olarak gsterilebiliniyor. TRKAK gibi deerli bir kurulutan akredite belgesi aldklar iin mutlu olduklarn anlatan Pakpen irketler Grubu Ynetim Kurulu Bakan Mehmet Tuza, Konyada kurulup, dnya markas olma yolunda emin admlarla ilerlerken TRKAK gibi deerli bir kurulutan akredite belgesi almann gururunu yayoruz.

 

  PAKPENPVC
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.