Haberler
PAKPEN RKETLER GRUBU NSANA SAYGI DLNN SAHB OLDU

Yap sektrnn nc firmalarndan Pakpen, Trkiyenin i ve insan buluturan en byk insan kaynaklar platformu Kariyer.net tarafndan verilen nsana Sayg dlne dlne layk grld. Kariyer.net tarafndan bu yl 11incisi gerekletirilen nsana Sayg dlleri, Ltfi Krdar Kongre Merkezinde dzenlenen trenle sahiplerini buldu. Aday bavurularn yzde 100 yantlayan, en ok istihdam yaratan ve en ok bavuru yapan firmalara verilen nsana Sayg dlne Pakpen irketler Grubu da layk grld. Dzenlenen trende dl Pakpen irketler Grubu adna Reklam ve Halkla likiler Mdr Hale Kuyucu Frat ald. nsana yaplan yatrmn irketleri ileriye gtrecek yegane unsurlardan biri olduuna dikkat eken Pakpen irketler Grubu Reklam ve Halkla likiler Mdr Hale Kuyucu Frat; yaplan her bavuruya titizlikle yant verdiklerini ve adaylara ait zgemilerin dikkatle incelendiini vurgulad.

 

  PAKPENPVC
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.