Haberler
TANITIM FLMMZ VZYONDA

Pakpen irketler Grubunun baarlarla dolu yolculuunun anlatld tantm filmleri iin Temmuz aynda youn bir alma temposuna girdik. Zebra Film Prodksiyon tarafndan hazrlanan proje de; Grubunun tarihesi, kurum kltr, yklendii misyon ve hedeflerin anlatld kurumsal filmin beraberinde en az Trkiyede olduu kadar yurtdnda da tannan global markalarnn anlatld 4 ayr rn filmi yer alyor. Proje iin Pakpen irketler Grubu bayrann dalgaland her yerde ekimler yapld. Sabahn erken saatlerinde balayan ekimlerde 24 kiilik bir ekip grev ald. Konyada balayp Antalya, stanbul ve zmirde devam eden ekimler 18 gn srd. Konya ve Antalyada gerekletirilen helikopter ekimleri iin ise Toroslar ald.Hava ekimlerinde irketler Grubunun byklk ve cesametini sergileyen ve ok gzel grntler yakaland. Markalarn anlatld rn filmleri iin her bir rnn teknik zelliklerini, estetik yaplarn, fonksiyonelliklerini tm ayrntlaryla ortaya koyan, grsel adan zengin ve etkileyici grntler ekildi. Her bir tantm filmi iin zgn mzikler bestelendi. Pakpen irketler Grubu tam 20 yldr Trkiyede yap sektrne nclk ediyor. Kurulduu gnden beri yksek kalite ve yksek standart anlayndan hi vazgemeden en kaliteli rnlerin markalarna imza atyor. Kurulduu gnden beri Trkiyeyi ilklerle tantryor. 20 yllk teknoloji ve tecrbe birikiminin ve baarlarla dolu yolculuunun en nemli kilometre talarnn izinin srld bu dizi film projesiyle de Pakpen irketler Grubu, Trkiyedeki yap sektrnde bir fark yaratmay hedefliyor.

 

  PAKPENPVC
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.